Listopad 25, 2015 5110

NK Mladost uvjerljivo slavio u derbiju 6. kola ŽNL

Po idealnim vremenskim uvjetima za igru na prepunom igralištu Rupe u Tribunj odigran je derbi 6. kola ŽNL između NK Mladosti (Tribunj) i NK Vodice. Uz glasnu podršku sa tribina domaćini su u utakmicu krenuli žestoko što je rezultiralo prvim pogotkom Šimuna Popova u 5. minuti.

U nastavku obje ekipe su bile podjednako jake i imale jednake šanse za gol međutim dvije minute prije kraja nakon gužve u šesnaestercu sudac je svirao jedanaesterac za NK Mladost a Mario Rešić uspješno je poentirao za 2:0.

Iako su Vodičani na početku drugog poluvremena ušli sa dva pojačanja (Duje Španja, Ivan Hunjadi) nisu uspjeli doći do pogotka te je utakmica završila sa zasluženom pobjedom domaćina.

U video prilogu pogledajte najbolje trenutke sa utakmice te izjave trenera Jere Pešića i Albina Gašpića

NK MLADOST : NK VODICE 2 : 0