• 20 Srp - 22 Srp
  • 23 Srp - 24 Srp
06 Svi 2019
    754

Održano Kickboxing prvenstvo u Opatiji: Dino Ivas i Marino Storić viceprvaci Hrvatske

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)
0
Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 06 Svibanj 2019 14:05
Ovog vikenda održano je Kickboxing prvenstvo u Opatiji za uzrast mlađih kadeta i disciplini Pointfighting, te starijih kadeta u disciplini light contact.

Zbog ozljeda nekih boraca nastupili smo u malo oslabljenom sastavu sa svoja tri mlađa kadeta te jednim starijim kadetom. Na prvenstvu nastupilo je ukupno 322 natjecatelja iz 64 hrvatska kluba. - rekli su nam iz Kickboxing kluba Hrvatski branitelj dragovoljac

MARINO STORIĆ - osvojio je Srebro u kategoriji -42kg, na putu do finala ostvario je tri uvjerljive pobjede, prvu automatom 10:0 pritiv Marka Miloševiča ( Zelg-Pula ), 13:4 protiv Lovre Gruje ( Lotus-Split ), te rezultatom 10:3 pobjedio Rika Maksana ( Crni Orao-Pakoštane ) , u finalu bolji od njega bio je odličan borac i vec stari znanac Vanja Burmudžija iz Kutine.

DINO IVAS- viceprvak Hrvatske u apsolutnoj kategoriji kadeta +47kg, svoje finale izborio sa dvije uvjerljive pobjede, obe automatom 10:0 protiv Karlo Mrduljaš ( Lotus-Split ) te 17:7 protiv Martin Beriša ( Sušak-Rijeka ) dok je u finalnoj borbi na bodove zaustavljen od Gabrijela Močilac ( Tigar-Slunj ) rezultatom 15:9.

BEATA IVAS- na svojem drugom prvenstvu ovoga puta bez medalje, u svoje dvije borbe upisala je jednu pobjedu 8:2 protiv Elle Hrvatin ( Minotaur-Pazin ) i jedan poraz u za medalju 12:5 od Sare Boban ( Mawashi-Makarska )

DINO BARIĆ - naš predstavnik starijih kadeta u disciplini light contact na svojem prvom prvenstvu Hrvatske napravio odličan rezultat i osvojio brončanu medalju u teškoj kategoriji Starijih kadeta +69kg, prvu borbu pobjedio je prekidom u prvoj rundi protiv Jana Grabenar ( HUS-Osijek ) dok je u polufinalu na bodove poražen od Leon Benedetti ( Sušak-Rijeka )IMG-20190505-WA0035.jpg