Lider prvenstva iščupao bod nekoliko sekunda prije kraja

Ocijeni sadržaj
0
Poslijednja izmjena dana Subota, 10 Ožujak 2018 10:38

Odličnu utakmicu vidjeli smo sinoć kada je u goste Herojima došla prvoplasirana momčad 2. HMNL -Jug , omiški Olmissum. Izrazito ambiciozna ekipa koja ne krije prvoligaške aspiracije bolje otvara utakmicu. U 4. minuti strijelac je Gotovac. U nastavku poluvremena Heroji pokazuju više želje i preuzimaju inicjativu. Takva igra nagrađena je u 14. minuti kada Babac preciznim udarcem sa desne strane matira Bilandžića. Tri minute kasnije potpuni preokret. Strijelac za 2:1 je Radman. Tim rezultatom odlazi se na predah.

Početak drugog poluvremena ponovno pripada gostima. Prvo Juretić u 21. minuti, pa onda Gotovac u 24. za vodstvo gostiju nakon neshvatljivih grešaka domaćih igrača.
Iako je izgledalo da je u tom trenutku psihološka prednost na strani gostiju već u idućoj minuti Junaković postiže gol za 3:3 za prijeko potrebnu dozu mira i samopouzdanja.
Mreže su tada mirovale do 31. minute kada smo vidjeli najljepši gol na utakmici. Babac se izborio za loptu na sredini terena i sjurio prema golu gostiju, lažnjakom se otarasio igrača koji ga je pratio, namjestio loptu na lijevu nogu i preciznim udarcem pod gredu sa desetak metara još jednom savladao nemoćnog Bilandžića za 4:3.

Gosti u samoj završnici uvode golmana-igrača, a Heroji to odmah kažnjavaju. Strijelac je vratar Jarmanović preciznim udarcem s gola na gol. Mladi Jarmanović je dobio priliku zbog ozlijede ruke prvog vratara Kranjca i vrlo dobro se predstavio domaćoj publici. No uporni gosti ipak do kraja dolaze do boda. Nakon ponovno neshvatljivih grešaka domaćih prvo Juretić smanjuje na 5:4, a zatim Gotovac 8 sekundi prije kraja postiže svoj treći pogodak i baca Heroje i gledatelje u očaj. Završni rezultat 5:5
Iduće kolo Heroji gostuju u Tisnom kod momčadi Jezera.

suvenirdeskclanak

Vaša reakcija na temu

Postani prijatelj kazališta

prijatelj kazalista 2019

Klikni na plakat gore za više informacija
Možete kupiti svakog radnog dana od 11 do 13 sati, osnosno petkom, subotom i nedjeljom u vrijeme kino predstava na blagajni Kulturnog centra Vodice.