U vodičkom hotelu Olympia održava se Wine VIP event: Događaj koji diže naš turistički rejting i ponudu

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)
0
Poslijednja izmjena dana Srijeda, 04 Travanj 2018 16:31

U vodičkom hotelu Olympia, a u organizaciji agencije Ricerca Mercato danas se održava Wine VIP event - Konferencija vrhunskih vinskih znalaca. Event su podržali i suorganizirali Grad Vodice, gradonačelnica Nelka Tomić; TZ Vodice, direktorica Anita Franin Pečarica; TZ ŠKŽ, direktorica Željana Šikić i Županija ŠKŽ, župan Goran Pauk.


Konferencija je pobudila vrlo veliki interes i sudjeluje više od 250 gostiju te oko 20 izlagača. Cilj eventa je okupiti ugostiteljsku struku i predavanjem pobuditi svijest o važnosti podizanja i unapređivanja kvalitete ponude i usluge.

Predavači na radionicama su profesionalni vinski znalci-sommelieri, među kojima su Filip Savić, trostruki sommelierski pobjednik Hrvatske i Suvad Zlatić Suwi, pobjednik Austrijskog sommelierstva 2014-2017

- Cilj ovog eventa je zajedničko upoznavanje, druženje, i učenje kako bi podigli kvalitetu usluge i ponude. Podršku smo dobili od cijele županije, TZ Šibensko kninske, TZ Vodice i Grada Vodica i na tome im se od srca zahvaljujem – rekao nam je Dantes Begić, organizator eventa

P1000760.JPG

Grad Vodice prepoznao je ovo vrlo kvalitetno edukativno druženje vrhunskih znalaca s turističkim, ugostiteljskim djelatnicima i vinarima kao vrlo bitan korak u unapređenju i kvalitete znanja, ali i produbljivanju poslovnih kontakata

- Iznimno mi je zadovoljstvo da Grad Vodice je domaćin Konferencije vrhunskim vinskim znalaca, a koja nas čini bogatijim znanjem o vinima, kvalitetnijoj ponudi i usluzi, ali i kulturi pijenja vina. Ovo je događanje koje na jednom mjestu okuplja znalce, enologe, vinare, sommeliere i mnoge druge koji kreiraju eno i gastro ponudu koja je iznimno važan dio naše usluge – rekla je u uvodu gradonačelnica Nelka Tomić sa željom za uspješan rad, druženje i boravak u Vodicama

P1000735.JPG

TZ Vodice podržala je ovaj projekt

- Ova međunarodna konferencija izuzetna je prilika za razmjenu znanja i iskustva te ostvarenje kontakata između proizvođača i vinara s ugostiteljskim i turističkim djelatnicima – rekla je dir. ureda TZ Vodice, Anita Franin Pečarica

Šibensko kninska županija dosta ulaže u poljoprivredu i turizam te nastoji umrežiti jedno s drugim kako bi se međusobno poticali. Upravo iz tog razloga prihvatili su sa zadovoljstvom suorganizaciju ovog događaja – istaknuo je župan Goran Pauk

- Bilo dodjelama subvencijama ili podjelom sadnica županija potiče vinogradare, a mi možemo više i bolje od toga. Upravo zbog toga podržavamo ovakve evente koji dižu naš rejting i turističku ponudu – rekao je župan Pauk

Događaj traje cijeli dan, a posebni gosti eventa bit će vrhunski kuharski trio Ivan Pažanin, Hrvoje Zirojević i Braco Sanjin, koji će pokazati svoje umijeće pripremajući posebna jela za Wine VIP Event!

Pogledajte video prilog

 

suvenirdeskclanak

Vaša reakcija na temu


Postani prijatelj kazališta

prijatelj kazalista 2019

Klikni na plakat gore za više informacija
Možete kupiti svakog radnog dana od 11 do 13 sati, osnosno petkom, subotom i nedjeljom u vrijeme kino predstava na blagajni Kulturnog centra Vodice.

 

bazenid
Makinapizza
kompostiranje

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE


Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217

Image is not available

30 godina brinemo se o Vašem ljepšem i zdravijem osmijehu!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Vrhunska dentalna protetika sa moderno opremljenim laboratorijem, implantologija, ortodoncija za djecu i odrasle, tretmani laserom!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Najmodernija oprema od CBCT-a za 3D slikavanje, ZEBRISA za dijagnostiku čeljusnih problema, lasera te drugih uređaja za što precizniju dijagnostiku i terapiju!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Uz MakeUp by Mateja i Teenlifting metodu pomladit ćemo Vas i učinit Vaš osmijeh još sretnijim!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Mogućnost plaćanja kreditnim i debitnim karticama na rate te potrošačkim kreditom do 60 mjesečnih obroka!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Slider


Gradsko-inicijalni
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider


BumbaNG
tehnoadeo2017

Foto video vijesti

  1. Foto
  2. Video
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.