07 Ruj 2020

Počela nova školska godina: Prvašići krenuli u školu u uvjetima kao nijedna generacija prije njih

Ocjeni sadržaj
(4 glasova)

Danas su mnogi roditelji i djeca uzbuđeni i sretni jer je počela nova školska 2020./2021.godina. Zbog trenutne situacije vezane uz Covid -19, ove godine nije se održao svečani prijem prvaša i priredba dobrodošlice.

Također, zbog poštivanja epidemioloških mjera prvašići su dolazili u posebnim terminima i upoznavali se sa svojim učiteljicama Ivanom Čićin- Šain, Majom Mrvica, Dragicom Grubelić, Sanjom Erceg te učiteljicom Iris Popić iz PŠ Tribunj

-Učenici OŠ Vodice danas su bučno i nasmijano ispunili naše učionice. Pratili su svoje razrednike, poštovali epidemiološke mjere i uglavnom iskazivali zadovoljstvo zbog dolaska u školu bez obzira što su se morali sakriti iza maskica zbog zaštite od koronavirusa. Učiteljice su dočekale prvašiće kojih im 90 ove godine. Nažalost nismo ih dočekali svečanim dočekom, ali smo svi sretni što smo u školskim klupama i nadamo se da će tako ostati za dobrobit naših učenika. – rekla nam je Ivana Mikulandra v.d. ravnateljica OŠ Vodice

Spomenimo kako ove školske godine 725 učenika pohađa osnovnu školu u Vodicama te je tako naša škola najbrojnija u županiji.

Pogledajte fotogaleriju

djelomob1.jpg

Najnovije
 • „Gužva“ na vodičkoj rivi danas je podsjećala na neka ranija vremena
  Information
  Podijeli
  Information

  „Gužva“ na vodičkoj rivi danas je podsjećala na neka ranija vremena

  Information
Najčitanije
Image is not available

Od 1988. godine brinemo za Vaš lijepši i zdraviji osmijeh!

Saznajte više

Image is not available

Uz timski rad naših dentalnih tehničara do vrhunskih rezultata

Image is not available

Od sad brinemo o njezi Vašeg lica i tijela uz kvalitetne kozmetičke brendove

Image is not available

Kao i make up-a za Vaše najvažnije trenutke!

Saznajte više

Image is not available

Nudimo uslugu smještaja u novouređenim apartmanima obitelji Nedoklan

Slider
Oglasi

Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.

Please enter your phone number
and we call you back soon

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Whatsapp
Pošaljite vijest ili fotografiju za portal INFOVODICE putem Whatsup-a

Kontakt

Kontakt

Close