Veljača 17, 2018 3550

HNK Hajduk Split i NK Vodice potpisat će ugovor o suradnji dvaju klubova

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

Na sastanku dvaju Predsjednika HNK HAJDUKA i NK VODICA Ivana Kosa i Marina Mikšića koji se održao u Puljudu dogovoreno je da će se potpisati sporazum o međusobnoj suradnji između ova dva kluba.


Sporazum će biti potpisan u Vodicama 6. ožujka u Vodicama. O detaljima sporazuma Predsjednik NK Vodica nije htio govoriti, već je dao kratku izjavu.

Radili smo na ovom sporazumu posljednjih godinu dana. Mogu samo kazati da smo ponosni na činjenicu da Hajduk prepoznao kvalitetan rad našeg kluba u svim segmentima od same organizacije, odnosno ustroja kluba do rada škole nogometa i financijskog fairplaya.

Ovo je velika stvar za naš klub, našu djecu ali i promocija za naš Grad i nadamo se u budućnosti da će Vodice dati svoj obol u stvaranju jakog Hajduka. Stoga želim zahvaliti svim svojim suradnicima, djelatnicima našeg kluba, trenerima i osoblju koji nesebično rade za boljitak našeg kluba kazao je Predsjednik NK Vodica Marin Mikšić.

djelomob1.jpg