NK Vodice i HNK Hajduk potpisali ugovor o poslovno - sportskoj suradnji

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
0
Poslijednja izmjena dana Utorak, 06 Ožujak 2018 16:08

U Gradskoj vijećnici Vodice danas je svečano potpisan ugovor o poslovnoj suradnji između nogometnih klubova Vodice i Hajduk.


Ugovor su potpisali predsjednik NK Vodica Marin Mikšić i predsjednik HNK Hajduk Ivan Kos, a uz predstavnike Vodica i Hajduka svečanosti su nazočili gradonačelnica Vodica Nelka Tomić, zamjenik gradonačelnice Stipe Bosotin, potpredsjednik NK Vodice Joško Brnadić, tajnik NK Vodice Stipe Gojević, sportski direktor Marko Kartelo, tajnik Zajednice sportova Grada Vodica Toni Mateša te član nadzornog odbora Hajduka i predsjednik nogometnog saveza Splitsko-dalmatinske županije Marko Erceg. Samom događaju prisustvovali su vjerni Hajdukovci i najstariji članovi KN Torcida Vodice, Joško Šprljan, Cvitan Lasan i Anđelko Španja-Peko

Sve prisutne je pozdravila gradonačelnica Nelka Tomić koja je istaknula kako je izuzetno sretna s potpisivanjem ovog ugovora kojim će se podignuti kvaliteta nogometa, ali i samog sporta u našem gradu

- Sretna sam i ponosna što je uspostavljena suradnja našega nogometnog kluba i Hajduka, najvećeg hrvatskog kluba. Potpisivanje ovog ugovora za mene je povijesni čin. Ponosim se dosadašnjim radom NK Vodica koja je najmasovnija udruga na području grada te se nadam da će se sa ovom suradnjom još više podignuti kvaliteta rada. Sport je i sastavni dio moga života i cijelog života držim se one kritalice – u zdravom tijelu, zdrav duh – kazala je vodička gradonačelnica dr. Nelka Tomić.

Predsjednik NK Vodica Marin Mikšić naglasio je kako je dogovorena dugoročna suradnja koja će se bazirati na stručnom usavršavanju trenera, na pravnoj i ostaloj podršci koja će sigurno doprinijeti razvoju vodičkog kluba

- Posljednjih petnaest godina jako se ulaže u NK Vodice, u struku i pomlađivanje kadra. Sada u našoj školi imamo preko 200 djece, koje se natječu u 11 uzrasnih kategorije diljem cijele Dalmacije, što nas čini jednim od najuspješnijih klubova na području Šibensko kninske županije. Drago mi je što nova politika Hajduka predvođena s predsjednikom Ivanom Kosom prepoznala da je potrebno vratiti se u bazu, jer Vodice i Dalmacija su hajdukova baza. Smatram da će ovom suradnjom naš grad dati igrače koje će proslaviti i Vodice i NK Hajduk – kazao je Marin Mikšić

P1070769_Custom.JPG

Predsjednik Hajduka Ivan Kos kazao je kako je ovo nastavak programa kojim se Hajduk želi približiti sredinama koje ga okružuju. Dodao je kako će Hajduk pružiti stručna znanja čime žele podizati kvalitetu nogometa, sporta i suradnje na svim razinama.

- Ovim sporazumom samo nastavljamo i potvrđujemo ono što smo zadnjih godinu dana počeli raditi, a to je struka, infrastruktura, poboljšavanje uvjeta za rad djece. Ovim ugovorom želim kvalitetne, jake, educirane, pedagoški podignute sredine ne samo u nogometu već i svom sportu. Drago nam je što su Grad Vodice i NK Vodice prepoznali politiku koju pokušavamo nametnuti kako bi sutra svi imali koristi od toga, da sport bude srž našeg društva – rekao je predsjednik NK Hajduk Ivan Kos te naglasio kako nisu u Vodice došli kako bi potpisali ugovor, već ostali u njemu da bi naša djeca imali o toga koristi

Nakon svečanog potpisivanja ugovora o suradnji, čelnici Vodica i Hajduka međusobno su razmijenili poklone te nastavili neformalno druženje

Vaša reakcija na temu


Foto video vijesti

  1. Foto
  2. Video
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica