Godišnja skupština DVD-a Vodice: Vodički vatrogasci spremni su uvijek pomoći

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)
0

U nazočnosti brojnih gostiju vodički su dragovoljni vatrogasci večeras u gradskoj vijećnici održali godišnju skupštinu Dobrovoljnog vatrogasnog društva Vodice. Skupštinu je vodio predsjednik DVD-a Ivan Jozić, a radu skupštine su uz domaće vatrogasce, predstavnike susjednih DVD-a, predstavnike županijske vatrogasne zajednice nazočili dogradonačelnik Stipe Bosotin i predsjednik Gradskog vijeća Marin Mikšić.


Nakon intoniranja državne i vatrogasne himne te minutom šutnje za sve stradale vatrogasce prešlo se Dnevni red u kojem su navedene aktivnosti i financijsko izvješće u prošloj godini te plan rada za 2018. godinu.

- Deset godina organizirali smo Mimohod sjećanja za stradale vatrogasce na otoku Kornatu, međutim odlučeno je da se ove godine sjećanje na stradale obilježava na drugačiji način, prvenstveno organizacijom natjecanja Fire Combat, ali i drugim događanjima o kojima ćemo javnost pravovremeno obavijestiti. Uskoro ćemo objaviti i rezultate akcije Srce kornatsko koja je uspješno provedena diljem Hrvatske i u kojoj se skupilo oko 200.000 kuna, a koje su uplaćene udruzi Krijesnica. – rekao je međuostalim tajnik DVD-a Vodice Marinko Mićin zahvalivši se na kraju kolegama iz DVD-a Rogoznica koji su velikodušno ustupili Šumsko vatrogasno vozilo koje će biti od velike pomoć u nadolazećoj sezoni te Gradu Vodicama na odobrenim 30.000 Kn za opremanje istog vozila.

P1070906.JPG

Sva izvješća usvojena su jednoglasno, a nakon njih uslijedila je podjela diploma, priznanja i zahvalnica, a primili su ih Tomislav Bilać, dugogodišnji član DVD-a Vodice (brončana medalju), Grgo Skočić (vatrogasna spomenica za 10 godina članstva i zahvalnica za potporu u radu društva), Toni Šprljan (vatrogasna spomenica za 20 godina članstva), Ante Marinčić (vatrogasna spomenica za 20 godina članstva), Tomislav Juričev Špririć, Marinko Mićin (vatrogasna spomenica za 20 godina članstva), predstavnik DVD-a Rogoznica Ante Lušić za pomoć, predstavnik Zagora Prometa Igor Lozančić (zahvalnica), Gradu Vodicama (zahvalnica za pomoć) koju je primio dogradonačelnik Stipe Bosotin, Omeru Ređepoviću za poseban doprinos radu Društva, Antoniji Skočić za poseban doprinos u radu Društva te Petru Grgurevu za poseban doprinos i potporu u radu društva.

Na kraju skupštine uslijedile su pozdravne riječi gostiju, dok je dogradonačelnik Stipe Bosotin koji je i sam dugo godina bio član DVD-a Vodice naglasio kako će Grad Vodice i u budućnosti nastojati pružati potporu DVD-u Vodice kao što je to činio i svih ovih godina s ciljem daljnjeg unaprijeđena njihova rada.

U sklopu odlično organizirane skupštine uslijedila je i večera u restoranu Šimun Vodice.

suvenirdeskclanak

Vaša reakcija na temu


Postani prijatelj kazališta

prijatelj kazalista 2019

Klikni na plakat gore za više informacija
Možete kupiti svakog radnog dana od 11 do 13 sati, osnosno petkom, subotom i nedjeljom u vrijeme kino predstava na blagajni Kulturnog centra Vodice.

 

bazenid
Makinapizza
kompostiranje

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE


Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57, Vodice
mob. 091 888 0500 / 091 6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217
Image is not available
Kamila Pamukovića 57,
mob. 091 888 0500
091/6217 217

Image is not available

30 godina brinemo se o Vašem ljepšem i zdravijem osmijehu!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Vrhunska dentalna protetika sa moderno opremljenim laboratorijem, implantologija, ortodoncija za djecu i odrasle, tretmani laserom!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Najmodernija oprema od CBCT-a za 3D slikavanje, ZEBRISA za dijagnostiku čeljusnih problema, lasera te drugih uređaja za što precizniju dijagnostiku i terapiju!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Uz MakeUp by Mateja i Teenlifting metodu pomladit ćemo Vas i učinit Vaš osmijeh još sretnijim!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Image is not available

Mogućnost plaćanja kreditnim i debitnim karticama na rate te potrošačkim kreditom do 60 mjesečnih obroka!

Poseban popust za stanovnike naše županije

Saznajte više

Slider


Gradsko-inicijalni
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider


BumbaNG
tehnoadeo2017

Foto video vijesti

  1. Foto
  2. Video
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.