Klarisa s. Katarina od Raspete Ljubavi (Nera Galijot) položila je doživotne zavijete

Klarisa s. Katarina od Raspete Ljubavi (Nera Galijot) položila je doživotne zavijete IKA
Ocjeni sadržaj
(10 glasova)

Naša župljanka klarisa s. Katarina od Raspete Ljubavi (Nera Galijot) položila je doživotne (svečane) zavjete u subotu, 18. Ožujka 2023. u samostanu klarisa u Splitu. Svečano euharistijsko slavlje predvodio je šibenski biskup Tomislav Rogić.

Na slavlju zavjetovanja, uz sestre klarise, nekoliko svećenika koji su suslavili, sudjelovali su roditelji, sestra i brat, rodbina i prijatelji, a iz naše župe, uz Župnika i sestre Mariju i Klaru, sudjelovalo je mnoštvo vjernika i župljana.

Našoj s. Katarina od Raspete Ljubavi (Neri), zajednici sestara Klarisa, njenim roditeljima Mihovilu i Ilijani i obitelji, od srca čestitamo u ime naše župe i svih vjernika i župljana. Preporučimo ju i nadalje u naše molitve Gospodinu, da je i nadalje prati svojim blagoslovom i milosrđem u redovničkom životu.

INFORMATIVNA KATOLIČKA AGENCIJA

Poslijednja izmjena dana Subota, 18 Ožujak 2023 22:44
djelomob1.jpg